0242 844 31 56 0533 403 29 89
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

KAYAKÖY

Hayatın yoğun temposundan kurtularak doğa ile iç içe tarihi zenginlikler arasında ve Ege ' nin muhteşem koylarına yakın bir noktada rüya gibi bir tatile ne dersiniz ? Eski Rum mimarisinin pekiştiği , tarihi mistik kokunun muhteşem çam ağaçlarının kokusu ile karıştığı doğa harikası Kayaköy ' e hoşgeldiniz . Osmanlı Devleti zamanında nüfusunun tamamı Rumlardan oluşan Kayaköy'de eski adıyla Kayı Köyü'de irili ufaklı kliseler ve 14 adet şapel bulunmaktadır . 1923 yılında yaşanan mübadele sonrası Kayaköy'de bulunan Rumlar Yunanistan'a göç etmiş olup ; Selanik tarafından gelen Türk muhacirler bu bölgeye yerleştirilmişlerdir .

Bu Bölgedeki Villaları Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

MARMARİS

Muğla'nın tatil cennetlerinden olan Marmaris, her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Sahip olduğu güzellikler öyle çok ki, bir gelen bir daha ayrılmak istemiyor buradan. Marmaris, çevresindeki bozulmamış, eşsiz güzellikteki koyları ile ünlü bir cennet. Bördübet, Kumlubük, Abdi Reis Koyu, Ayın Koyu, Kızkumu, Amos Koyu, Marmaris Boncuk Koyu, Turunç, Hisarönü, Selimiye Marmaris tatiliniz sırasında mutlaka keşfetmeniz gereken yerlerden. Birçoğuna karayolu ile ulaşabileceğiniz bu koylara aynı zamanda deniz yolu ile, günlük tur yapan tekneler ile de gitmeniz mümkün.

Bu Bölgedeki Villaları Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

KAŞ

Kaş, Akdeniz iklimi etkisi altındadır. Yazları sıcak ve kurak, kış ayları ılık ve yağışlıdır. Bölgede Akdeniz iklimi yaşandığı için muz limon ve portakal gibi sıcak iklim meyveleri bol miktarda üretilmektedir. Tertemiz bir denize sahip olması ve mükemmel bir doğaya sahip olması, bölgede su ve doğa sporlarının her geçen gün gelişmesini sağlamaktadır. Kaş, Yunan Adası Meis'e 2 km uzaklıkta bulunuyor. Antalya'nın gizli kalmış bir cenneti olan Kaş, il merkezine oldukça uzaktır ve bol virajlı yollara sahiptir. Belki de bu yüzden doğasını korumayı başarmıştır. Kaş'ta her sabah birbirini tanıyan, tanımayan selamlaşır. Bölgede mahalle kültürü hala devam etmektedir.

Bu Bölgedeki Villaları Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

KALKAN

Kalkan Kaş ilçesine bağlı eskiden belde şimdi ise mahalle olan yurt dışında, özellikle İngiliz turistler arasında çok meşhur ve popüler olan eskiden Rumların Kalamaki adı ile yaşadığı Akdeniz bölgesinde bir tatil kasabasıdır. Mübadele sonrası ismi Kalkan olarak değiştirilmiştir. Ulaşımı biraz zor olsa da bu doğal dokusunu kaybetmemiş bu kasaba, muhteşem manzarası ve coğrafi avantajları ile son yıllarda villa kiralama sektörü ile ön plana çıkmaktadır. Yaz tatilinizi Kalkan’da geçirmek için birçok geçerli sebep bulunmakta. Şimdi neden tatilinizi Kalkan’da geçirmeniz gerektiği ile ilgili sebeplere başlayalım;

Bu Bölgedeki Villaları Görmek İçin Buraya Tıklayınız.
POPÜLER VİLLALAR
Villa Yağmur 4 Kişilik 2 Yatak Odası 5950 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Eles Duo 4 Kişilik 2 Yatak Odası 8400 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Voge 4 Kişilik 2 Yatak Odası
Villa Lapaz 7 4 Kişilik 2 Yatak Odası 3500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Lapaz 6 4 Kişilik 2 Yatak Odası 3500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Lapaz 5 4 Kişilik 2 Yatak Odası 3500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Lapaz 4 2 Kişilik 1 Yatak Odası 3500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Lapaz 3 2 Kişilik 1 Yatak Odası 3500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Gül 4 Kişilik 2 Yatak Odası 4500 TL'den
Başlayan Fiyatlarla
Villa Sazak 2 Kişilik 1 Yatak Odası