logo tel
HAKKIMIZDA

1987 yılında inşaat-gayrimenkul ve villa kiralama sektörlerinde faaliyetine başlayan firmamız 700 adet kooperatif villa inşaatları ve villa kiralama faaliyetleri ile adeta Akdeniz’e yeni bir şehir kuran ve devlet taahhütlerinde ihalelere katılıp dev projelerin altına imzasını atan kurumsal bir firmadır.

Kaş-Kalkan bölgesinde Yap-Sat diye tabir edilen özel mülkiyetlerin inşaatlarına devam etmekte olup İnşaat ve villa kiralama faaliyetlerini birbirinden ayırmak adına 2010 yılında villa kiralama faaliyetlerini daha ileri seviyelere taşıyarak Yazlık Villada Tatil ismi ile sizlere hizmet etmektedir. Yazlık Villada Tatil sahip olduğu geniş portföyü ile sizlere en uygun villaları sunar. Kiralık villalarımızı dilerseniz web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden ziyaret edebilir sizler buradan villaları seçebilirsiniz. Dilerseniz de istediğiniz özellikleri bize bildirmeniz halinde deneyimli ve profesyonel kadrosu ile sizlerin yerine araştırma yapmakta ve sizlere sunmaktadır.

Yazlık Villada Tatil kiraladığınız villaların belirli kalitede ve standartlarda olmasını denetler ve tatil sürecinde sizlerin hep yanındadır. Müşterilerine karşı dürüst ve güvenilir olma anlayışıyla birlikte müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı kendine ilke haline getiren köklü ve kurumsal bir firma özelliği ile sizlere hizmet etmektedir. Bugün geçmişimize dönüp baktığımız zaman geniş portföyümüz, deneyimli ve profesyonel kadromuz ile birlikte yılda binlerce kişi tarafından tercih edilen kurumsal bir firma olmanın yanında Kaş ve Kalkan bölgesinin en güvenilir, deneyimli ve lider firması olmanın haklı gurunu yaşıyoruz. portföyümüz ile daima sizlerin hizmetinizdeyiz.


EN ÇOK TERCİH EDİLENLER
https://www.yazlikvilladatatil.com/yazlik-villa-zeynep
Gecelik 2143 ₺'den Başlayan Fiyatlarla
Villa Zeynep MÜSAİTLİK TAKVİMİ
Ordu Mevkii, Kalkan, Antalya
4 Kişilik
2 Odalı
2 Banyolu
https://www.yazlikvilladatatil.com/yazlik-king-suite
Gecelik 2143 ₺'den Başlayan Fiyatlarla
King Suite MÜSAİTLİK TAKVİMİ
Ordu Mevkii, Kalkan, Antalya
2 Kişilik
1 Odalı
1 Banyolu
İLETİŞİM
Adres : Kalkan Mahallesi , Cumhuriyet Caddesi , No : 17 / 1 KAŞ - ANTALYA

Tel : 0242 2 555 444 Cep : +90 532 504 03 45
Cep : +90 534 515 29 89

Çalışma Saatleri
Hafta İçi : 09 : 00 - 18 : 00
Hafta Sonu : 09 : 00 - 18 : 00